0Корзина товаров

Співробітництво

Для дилерів

Ми з радістю вітаємо всіх підприємців, які в лінійку пропонованих товарів хочуть включити теплиці, що виготовляються на нашому заводі та полікарбонатні листи, які виготовляються за спеціальним технічним завданням на найбільшому спеціалізованому підприємстві Східної Європи. У пакет пропозиції входить: безкоштовне та комплексне навчання за всіма пропонованими групами товарів, допомога у розробці рекламних та маркетингових компаній, виставкові зразки безкоштовно або на пільгових умовах.

Телефон/вайбер для зв’язку +38 (050) 297 86 75

Для будівельних організацій

Для будівельних організацій, що використовують у своїй роботі листові пластики, у нас є як одночасні знижки на стільниковий, монолітний і хвилястий полікарбонат, що поставляється, так і система накопичувальних знижок. Крім того, ми надаємо всебічну допомогу на стадії проектування ваших об’єктів, а також здійснюємо оперативну доставку замовлених матеріалів на ваші об’єкти.

Телефон/вайбер для зв’язку +38 (050) 297 86 75

Для зарубіжних партнерів

Враховуючи наш багаторічний досвід з розробки та постачання теплиць до країн Євросоюзу, Канади та Сполучених Штатів Америки, ми пропонуємо нашим новим закордонним партнерам розробку нових моделей теплиць виходячи з кон’юнктури ринку країни-покупця. Ви отримаєте чудову якість за ще більш відмінну ціну!

Телефон/вайбер для зв’язку +38 (050) 462 38 93

Для фермерських господарств

Довгострокові програми співробітництва з почергового будівництва та запуску теплиць, а також щодо оснащення їх усім необхідним інженерним обладнанням з інноваційного вирощування культур та створення мокро-клімату.

Телефон/вайбер для зв’язку +38 (050) 462 38 93